Gmina Kuźnica stoi MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

Gmina Kuźnica stoi MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM – akcja wsparcia dla służb mundurowych broniących wschodniej granicy

Wyrazy głębokiego szacunku i uznania dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Wojska Polskiego, Policji oraz Wojsk Obrony Terytorialnej za ofiarną służbę i obronę naszego kraju na granicy polsko-białoruskiej.

Słowa uznania, wsparcia i podziękowania bohaterom, którzy bronią naszej granicy, naszych domów i naszych rodzin. Solidaryzujemy się z Państwa całymi rodzinami.

Gmina Kuźnica i Ochotnicza Straż Pożarna z poczucia serca chce wnieść swój wkład w dzieło obrony polskiej granicy. Organizujemy akcję związaną z przygotowaniem dodatkowych posiłków regeneracyjnych dla służb mundurowych stacjonujących bezpośrednio na granicy.

Prosimy o przekazywanie środków pieniężnych na konto 37 8093 0000 0000 1124 2000 0010

Z dopiskiem: „GRANICA”.

Z góry serdecznie dziękujemy!