Harmonogram odbioru odpadów gabarytowych w gminie Kuźnica

Urząd Gminy po raz kolejny zorganizował zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Mieszkańcy Kuźnicy oraz gminy proszeni są w terminie do 20 czerwca do godziny 15.00 o zgłoszenie zapotrzebowania w Urzędzie Gminy na ich odbiór oraz  o przygotowanie odpadów takich jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, łóżka, komody), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów.

Dzięki zbiórce można również pozbyć się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jak: sprzęt AGD wszelkiego typu (np. lodówki, pralki, suszarki, kuchenki gazowe i mikrofalowe, itp.), sprzęt RTV (np. telewizory, monitory,radioodbiorniki, itp.), komputery, notebooki, drukarki, telefony, elektronarzędzia, itp.

Dokładny harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych znajduje się w tym miejscu. (format pdf)