Podlaski Dzień Kukurydzy w Szepietowie

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie pragnie zaprosić mieszkańców gminy Kuźnica na Podlaski Dzień Kukurydzy, który odbędzie się 10 września 2017 r.    Wrześniowe spotkania w Szepietowie są doskonałą okazją do pogłębienia swojej wiedzy z zakresu uprawy i doboru właściwych odmian kukurydzy.
W programie przewidziano wykłady na temat odmian oraz uprawy tej rośliny. Przedstawiciele firm, a także doradcy PODR będą służyć fachowymi poradami.
     Tradycyjnie Podlaskiemu Dniu Kukurydzy towarzyszyć będzie Wojewódzki Konkurs Orki.W programie nie zabraknie również licznych atrakcji, w tym: pokaz zakiszania kukurydzy w balotach,rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Oddział Regionalny KRUS w Białymstoku, degustacja potraw z kukurydzy.

Zapraszamy na Podlaski Dzień Kukurydzy!
Tego wydarzenia nie mogą przegapić plantatorzy i miłośnicy kukurydzy!

Plakat w formacie pdf

Program Podlaskiego Dnia Kukurydzy w Szepietowie w formacie pdf