Remont placu zabaw w Kuźnicy został zakończony

“Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Gmina Kuźnica zakończyła prace remontowe w ramach zadania pn. „Remont placu zabaw w miejscowości Kuźnica”.
Plac zabaw przy ul. Sokólskiej 5 w Kuźnicy zyskał nowy wygląd i funkcjonalność. W ramach zadania wykonano montaż urządzeń zabawowych: piramidę, zestaw zabawowy, dwa bujaki, huśtawkę potrójną, karuzelę, zjazd linowy oraz elementy małej architektury: trzy ławki i kosz na śmieci.

Cel projektu: Poprawa możliwości rekreacyjnych dzieci z m. Kuźnica oraz podniesienie atrakcyjności turystycznej Gminy Kuźnica poprzez doposażenie placu zabaw.

Inwestycja dofinansowana jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”.