Spotkanie opłatkowe ze służbami mundurowymi w Kuźnicy

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w dniu 19 grudnia 2021 r. w Szkole Podstawowej w Kuźnicy odbyło się spotkanie opłatkowe ze służbami mundurowymi.
Organizatorami spotkania byli: Wójt Gminy Kuźnica, Ochotnicza Straż Pożarna w Kuźnicy, proboszcz Parafii pw. Opatrzności Bożej w Kuźnicy.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele służb mundurowych, władz samorządowych, powiatowych i wojewódzkich, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuźnicy, księża, radni oraz mieszkańcy.

Spotkanie wigilijne uświetnił występ Chóru Polskiej Pieśni Narodowej z Bielska Podlaskiego. Organizatorzy uroczystości oraz zaproszeni goście złożyli służbom mundurowym życzenia zdrowia, pokoju i wytrwałości na służbie. Po wspólnej modlitwie uczestnicy wydarzenia podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.