Kurs e-learningowy dla dzieci ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Kurs e-learningowy dla dzieci ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”
Ukończ kurs i zdobądź hulajnogę.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do udziału w kursie e-learningowym pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża najmłodszym mieszkańcom wsi zagrożenia wypadkowe do których może dojść w gospodarstwach rolnych oraz uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Kurs nie tylko bawi, ale przede wszystkim uczy. Zdobyta podczas kursu wiedza pomoże ograniczyć nieszczęśliwe zdarzenia, które nasilają się podczas sezonu wakacyjnego. Dzieci są pełne energii, częściej przebywają na świeżym powietrzu, chcą pomagać rodzicom wykonując czynności niebezpieczne.

Rozwiązanie kursu daje ogromną szansę na zdobycie atrakcyjnej nagrody. Wzorem ubiegłego roku Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przeprowadzi losowanie 100 hulajnóg. W losowaniu nagród mogą wziąć udział dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS, które do 30 września 2020 r. prześlą certyfikat potwierdzający ukończenie w/w kursu wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl.

Kurs e-learningowy dostępny jest na stronie internetowej KRUS: www.prewencja.krus.gov.pl.
Szczegółowe informacje, oraz zasady przyznawania nagród zostały umieszczone na stronie internetowej Kasy: www.krus.gov.pl.

p. o. DYREKTORA
OR KRUS w Białymstoku
mgr Anna Zofia Ignatowicz-Grądzka

Plakat kursu e-lerning

Polecane inne artykuły

Autor ugkuz

Skip to content