Przedszkolaki z Gminy Kuźnica polubiły nowe przedszkole

Gmina Kuźnica zakończyła realizację projektu pn. „Adaptacja części budynku szkoły podstawowej w Kuźnicy na potrzeby przedszkola”. Inwestycja dofinansowana jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa VIII Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działanie 8.6 Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego w wysokości 572 385,29 zł .

Cel projektu: Wyrównanie szans edukacyjnych dzieci w wieku przedszkolnym poprzez dostosowanie części pomieszczeń szkoły podstawowej na potrzeby przedszkola w Kuźnicy.

W ramach inwestycji wydzielono nowy układ funkcjonalny pomieszczeń, wykonano nowy rozkład instalacji elektrycznej oraz remont instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Piękne, kolorowe, w pełni wyposażone sale są dostosowane do potrzeb maluchów, dając im możliwość wszechstronnego rozwoju, nabywania umiejętności i zdobywania wiedzy.