Konkurs na najładniejszy Wieniec Dożynkowy Województwa Podlaskiego 2024

Samorząd Województwa Podlaskiego zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie na najładniejszy Wieniec Dożynkowy Województwa Podlaskiego 2024 r., który zostanie przeprowadzony podczas tegorocznych Dożynek Wojewódzkich dn. 15 września 2024 r. w Hajnówce.

W konkursie mogą uczestniczyć wieńce dożynkowe przygotowane przez sołectwa, stowarzyszenia, koła

gospodyń wiejskich, gminne instytucje kultury oraz indywidualnych twórców z terenu województwa podlaskiego.

Zgłoszenie do udziału w konkursie należy przesłać z adresu mailowego gminy na adres rolnictwo@podlaskie.eu w nieprzekraczalnym terminie do 6 września 2024 roku., za pomocą formularza zgłoszeniowego (Załącznik nr 1 do Regulaminu). Zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją załączonego do pisma Regulaminu, w którym znajdują się szczegółowe informacje o konkursie.

Załącznik_1_Regulamin_Konkursu_wieniec_dożynkowy (2)