Gmina Kuźnica otrzymała dofinansowanie w ramach projektu “Pod biało- czerwoną”

Gmina Kuźnica pozyskała dofinansowanie ze środków dotacji celowej budżetu państwa na zakup, dostawę i montaż masztu oraz flagi w ramach projektu pn. „Pod biało-czerwoną” w wysokości 8 000 zł.

Dzięki głosom mieszkańców, oddanym na gminę Kuźnica w akcji „Pod biało-czerwoną”, już w najbliższym czasie na wzgórzu „Golgota Wschodu” w m. Kuźnica zamontowany zostanie MASZT Z BIAŁO- CZERWONĄ FLAGĄ!

W projekcie „Pod biało-czerwoną” wzięło udział ponad 400 000 osób z całej Polski! Gmina Kuźnica została zakwalifikowana do złożenia wniosku o udzielenie dotacji celowej na zakup i montaż masztu z biało-czerwoną flagą. 243 mieszkańców oddało głosy na Gminę Kuźnica, dzięki czemu uzyskała ona 243 % wymaganych głosów.