NIEAKTUALNE -Psy do adopcji z terenu gminy Kuźnica

Psy do adopcji z terenu gminy Kuźnica
I Ty też możesz pomóc. Nie kupuj psa!
Adoptuj bezdomnego psa, podaruj mu szczęśliwy dom!
Psy oswojone przez ludzi a później porzucone błąkają się po lasach i miejscowościach poszukując jedzenia i schronienia. Często są to wspaniałe zwierzaki, które potrzebują odrobiny czułości, ciepła, miski z jedzeniem i człowieka, który nie wyrządzi im krzywdy, a którego będą mogły pokochać.
Pies to wspaniały, wierny towarzysz i oddany członek rodziny. Warto przyjąć pod swój dach tego przyjaznego czworonoga, który wypełni dom ciepłem i radością. Wspólne zabawy, spacery i pieszczoty sprawiają, że między psem i jego opiekunem wytwarza się silna i wyjątkowa więź.
Po odłowieniu bezdomne psy z terenu gminy trafiają do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, tam objęte są opieką oraz czekają na swoich nowych właścicieli i nowy dom.
Osoby zainteresowane adopcją psa z terenu Gminy Kuźnica mogą skontaktować się ze Schroniskiem dla Zwierząt prowadzonym przez Fundację Schronisko CYGANOWO ul. Mickiewicza 44, 16-500 Sejny pod adresem Konstantynówka (nr działki 114/5), 16-500 Sejny pod nr tel. 884 380 662, e-mail: sylwekanzel@gmail.com
Szczegóły i prezentacje czworonogów, które oczekują na nowy dom znajdą Państwo poniżej:
Psy do adopcji z terenu gminy Kuźnica

Informacja o bezdomnych psach, które zostały już adoptowane znajdą Państwo poniżej
Bezdomne psy z terenu gminy Kuźnica, które zostały adoptowane