Psy do adopcji z terenu gminy Kuźnica

I Ty też możesz pomóc. Nie kupuj psa!

Adoptuj bezdomnego psa, podaruj mu szczęśliwy dom!

Psy oswojone przez ludzi a później porzucone błąkają się po lasach i miejscowościach poszukując jedzenia i schronienia. Często są to wspaniałe zwierzaki, które potrzebują odrobiny czułości, ciepła, miski z jedzeniem i człowieka, który nie wyrządzi im krzywdy, a którego będą mogły pokochać.

Pies to wspaniały, wierny towarzysz i oddany członek rodziny. Warto przyjąć pod swój dach tego przyjaznego czworonoga, który wypełni dom ciepłem i radością. Wspólne zabawy, spacery i pieszczoty sprawiają, że między psem i jego opiekunem wytwarza się silna i wyjątkowa więź.

Po odłowieniu bezdomne psy z terenu gminy trafiają do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, tam objęte są opieką oraz czekają na swoich nowych właścicieli i nowy dom.

Osoby zainteresowane adopcją psa z terenu Gminy Kuźnica mogą skontaktować się ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt tj. „Pensjonat dla Zwierząt Cyganowo w Sejnach Czesław Anzel” pod nr tel. 884 380 662, 503 39 43 23, e-mail: kontakt@schroniskocyganowo.pl

W chwili obecnej w schronisku nie przebywają żadne psy z z terenu Gmina Kuźnica , jedyny pies który przebywał w schronisku szczęśliwie znalazł swój nowy dom i został adoptowany dnia 08.10.2021r.

Szczegóły i prezentacje czworonogów, które oczekują na nowy dom znajdą Państwo poniżej:

Psy do adopcji z terenu gminy Kuźnica

 

Polecane inne artykuły

Autor gminapr

Skip to content