NIEAKTUALNE – Adoptuj psa ze schroniska i zmień jego los

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do adopcji bezdomnych psów pochodzących z terenu Gminy Kuźnica, które obecnie przebywają w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Radysach. Zwierzęta marzą o znalezieniu nowych domów. Pies to wspaniały, wierny towarzysz i oddany członek rodziny. Warto przyjąć pod swój dach tego przyjaznego czworonoga, który wypełni dom ciepłem i radością. Może stać się Twoim przyjacielem oraz dzielnie strzec Twojego podwórka.

Psy odłowione z terenu gminy Kuźnica, które czekają na nowych opiekunów można zobaczyć na stronie Urzędu Gminy Kuźnica pod adresem: http://kuznica.ug.gov.pl/psy-do-adopcji/

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją psów z terenu gminy Kuźnica prosimy o kontakt z:
Urzędem Gminy Kuźnica, pl. 1000-lecia Państwa Polskiego 1, 16-123 Kuźnica, nr tel. (85) 722 92 81, e-mail: sekretariat@kuznica.ug.gov.pl
Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Radysach, Radysy 13, 12-230 Biała Piska, nr tel. 501 622 789, e-mail: schronisko-radysy@wp.pl

ADOPTUJ PSA ZE SCHRONISKA I ZMIEŃ JEGO LOS!

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !