Dofinansowanie na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Kuźnicy

Gmina Kuźnica znalazła się wśród 62 gmin, które otrzymały dofinansowanie na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

W dniu 7 czerwca 2016 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku nastąpiło uroczyste podpisanie umów z przedstawicielami samorządu terytorialnego. Gminę Kuźnica reprezentował Wójt Paweł Mikłasz.

W spotkaniu wzięli także udział reprezentanci jednostek OSP: Pan Jan Gradkowski – Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Białymstoku oraz Pani Lucyna Golonko – Dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Białymstoku.

kuznica-osp