Dzień Dziecka w Kuźnicy w niedzielę 7 czerwca

Obchody ,,Dnia Dziecka” w Kuźnicy w tym roku z przyczyn obiektywnych odbyły się o tydzień później, a więc dnia 7.06.2015 roku.

Organizatorem imprezy pod nazwą ,,Wszystkie dzieci nasze są ‘’ był Dom Kultury w Kuźnicy. Podczas imprezy dzieci mogły bezpłatnie korzystać ze wszystkich kącików tematycznych i innych atrakcji pod warunkiem posiadania biletu wstępu w postaci identyfikatora ze swoim imieniem, który można było dostać w kąciku plastycznym po narysowaniu lub namalowaniu obrazka o dowolnej tematyce. A atrakcji było sporo. Można było skorzystać ze zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, mega-puzzli, strzelnicy łuczniczej i to wszystko ufundowane przez Radę Sołecką z Funduszu Sołeckiego Kuźnica. Były też kąciki tematyczne: perkusyjny, malowanie twarzy, plastyczny, sportowy (z leżącym bilardem, futbolem pudłowym, tenisem stołowym i innymi atrakcjami). Były także przejażdżki konne, pamiątkowe zdjęcia w foto-budce, lekcja Zumby, przeciąganie liny, tańce na scenie. Odbyły się również pokazy służb mundurowych (straż graniczna, policja, straż pożarna). W trakcie dzieci otrzymywały pamiątkowe upominki ufundowane przez Dom Kultury i PSS Jaskółka. Był także gratisowy stół słodkości dzięki wsparciu PSS Jaskółka i paniom z Koła Emerytów i Rencistów w Kuźnicy. Były także stoiska handlowe : Lody Matczaka, Balony i Zabawki, Wata Cukrowa i Pop-corn, Nuggetsy z Polskiego Domu Rodzinnego ,,Serce” w Sokółce. Impreza odbywała się w godz. od 14.00 do 19.00 i przez cały ten czas wszystkim Kuźniczanom przygrywał zespół muzyczny ,,Orion”.

Miło było i wcale się nie skończyło bo przed nami cały cykl imprez wakacyjnych w naszym powstałym w ubiegłym roku cyklu ,,Wakacje, hurra Wakacje”.

Zapraszamy

DD1 DD2

DD3 DD4

DD5 DD6

Polecane inne artykuły

Autor ugkuz

Skip to content