Gminne Dożynki w Kuźnicy

W niedzielę 13 września 2015 r. odbędą się Gminne Dożynki w Kuźnicy.

Organizatorzy uroczystości: Urząd Gminy Kuźnica, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kuźnicy oraz Zespół Szkół w Kuźnicy serdecznie zapraszają mieszkańców naszego regionu do wzięcia udziału w tegorocznym Święcie Plonów.

Część oficjalna rozpocznie się o godzinie 11.00 odsłonięciem i poświęceniem tablicy informacyjnej dotyczącej 470 rocznicy powstania Kościoła w Kuźnicy oraz Mszą Świętą w Kościele Opatrzności Bożej w Kuźnicy.

Następnie korowód dożynkowy przejdzie na Plac przy ul. Sokólskiej 5, gdzie zgodnie z tradycją dożynkową odbędzie się m. in. konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy i rozpocznie się Festyn Dożynkowy.

W trakcie Festynu przewidziano wiele atrakcji i wydarzeń – m. in. prezentacje stoisk regionalnych i organizacji społecznych, konkursy, występy artystyczne – kabaret Inaczej ze skeczem „Pojedynek na sarkazm”, zespół The BigBit – The Beatles Show. Gwiazdą wieczoru będzie zespół disco polo Effect twórca przebojów: „Uciekam od żony”, „Ruda jest moja”. Na zakończenie zaplanowana jest dyskoteka z DJ.

Szczegółowy program tegorocznego Święta Plonów w Kuźnicy znajduje się w załączniku Dożynki 2015

Polecane inne artykuły

Autor ugkuz

Skip to content