Informacja, o zbiórce odpadów wielkogabarytowych na terenie Gminy Kuźnica

Wójt Gminy Kuźnica informuje, iż w dniu 8 grudnia 2015 roku (wtorek) od godziny 6:00 na terenie Gminy Kuźnica odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych (meble, dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów) oraz zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych.

Podmiotem odbierającym odpady na zlecenie Urzędu Gminy Kuźnica jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne ASTWA Sp. z o. o., ul. Kombatantów 4, 15-102 Białystok.

Odpady należy wystawić najpóźniej w dniu 7 grudnia 2015 roku (poniedziałek).

Mieszkańcy Gminy Kuźnica zainteresowani wywozem ww. odpadów ze swoich nieruchomości, proszeni są o zgłaszanie tego faktu do Urzędu Gminy Kuźnica, tel. (85) 722 92 81 lub osobiście (pl. 1000-lecia Państwa Polskiego 1, 16-123 Kuźnica, pokój numer 19) w terminie do dnia 4 grudnia 2015 roku do godziny 15:00.

Wójt Gminy Kuźnica