Oddaj swój głos na Gminę Kuźnica w akcji „Pod Biało-czerwoną”

Oddaj swój głos na Gminę Kuźnica w akcji „Pod Biało-czerwoną” !

Gmina Kuźnica przystąpiła do projektu „Pod Biało-czerwoną” realizowanego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Cyfryzacji pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. W ramach projektu Kancelaria Premiera sfinansuje zakup masztów i flag dla wszystkich gmin, które dołączą do projektu.

Celem projektu jest godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie.

Wobec powyższego Wójt Gminy Kuźnica zaprasza wszystkich Mieszkańców Gminy do udziału w akcji „Pod Biało-czerwoną”. O udziale danej gminy w projekcie zadecyduje zaangażowanie mieszkańców, aby przystąpić do projektu nasza Gmina zgodnie z regulaminem musi uzyskać minimum 100 głosów.

Głosować można do dnia 11 listopada 2020 r. do godziny 23:59 poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/.

Głosować mogą wszyscy mieszkańcy, również osoby niepełnoletnie.

W trzech gminach, które na dzień 11 listopada 2020 roku osiągną największą procentową liczbę głosów w stosunku do mieszkańców gminy, przewidywany jest udział Premiera RP, Mateusza Morawieckiego, w uroczystości podniesienia flagi na maszt.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu oraz Regulamin znajdują się na stronie internetowej:
https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/.

Nie zwlekaj oddaj swój głos już dzisiaj!

Polecane inne artykuły

Autor ugkuz

Skip to content